Global site  (Change)

 
معرفی شرکت توسعه صنعتی سولفورکوب پارس  

معرفی شرکت: 

      

شرکت توسعه صنعتی سولفورکوب پارس (اسپیدکو) متشکل از چندین شرکت فعال در زمینه تولید مشتقات نفتی، تجارت نفت و گاز و پتروشیمی، معدن و... است. اسپیدکو در حوزه طراحی، ساخت و بهره­برداری سامانه ­های تولید گوگرد و گاززدایی آن فعالیت می ­نماید. این شرکت با بهره ­گیری از متخصصین مجرب در زمینه ­های نفت، گاز و پتروشیمی، به توسعه سامانه ­های فنی و مهندسی با رویکردی استاندارد پرداخته است.

 اسپیدکو بر اساس تحقیقات گسترده و علمی خود در مدت زمان کوتاهی موفق به ثبت اختراعی ملی و بین­ المللی در حوزه تولید گوگرد و کاهش آلایندگی­ های زیست­ محیطی گردیده و به‌ سرعت از طریق توسعه مداوم و استفاده از دانش فنی و ارتقاء خطوط تولیدی در حال رشد می‌باشد. در سال­های اخیر با توجه به نیاز کشور به توسعه محصولات کشاورزی و در راستای توجه به شعار رونق تولید، این شرکت مبادرت به تولید و توسعه سامانه­ های تولید و توسعه کودهای کشاورزی گوگرد پایه نموده است. 

برچسب ها:
تصاویر مرتبط
ارتباط با شرکت

   Call us

   Email us

کاتالوگ دیجیتالFollow us on Facebook            Follow us on linkedin            Follow us on Telegram            Subscribe via RSS                   Copyright © SPIDCO: 2th floor, No 19,5th alley, Gandi St. TEHRAN, IRAN, Tel. +9821 8879 2106, Fax. +9821 8879 2107